adjedan


Казна-що

Пані має трохи часу та натхнення...promo adjedan may 15, 20:03 1
Buy for 40 tokens
Самые нормальные краны бесплатных битконов (сатошей). С нормальным интерфейсом и небуквенной капчей. Кран - лотерея. Есть там и элемент игры. Типа рулетки. http://freebitco.in/?r=2105469 Чаще всего выпадает 0.00000219 BTC. Но может и больше выпасть. Ожидать 60 минут. Вывести можно с 0.00025000…

  • 1
А я плутаю кириличні і латинські букви. У мене є проблема прочитання на вивісках букви "р" як "п". Я надовго задумуюсь, коли пишу, як що "н" чи "n". Також у мене проблеми з прописними "м" та "m" (я весь час думаю, що то "м", а то є "т"). Так що у вас ще не все так погано. )

В українській мові, як я зрозуміла (бо вже призабула), майже ніяких подвоєнь літер, на відміну від москальської.

Щодо "тераси", я зовсім не знаюся на мовах, але дуже припускаю що то від латинського кореня. По іспанські і буде "терраса" (з ричним "р" і одним "с"), я б там не загубилась. ) Може то у вас якась німецька інтерференція у рос.мові з "трасса", чи якоїсь там "штрассе"? )


Латинские и кирилические буквы путать - это я в шутку зубную пасту Colgate называю солдат, надпись на кодовом замке open - говорю что еще за ореп? А Puma - это Рита!

:-) Приблизно так воно і було. )

  • 1
?

Log in